Doktorunuza Sorun

Aklınıza takılan soruların cevaplarını buradan ulaşabilirsiniz. Sizde uzmanlarımıza danışarak aklınızdaki soruları sorabilirsiniz...

Merhaba.anladığım kadarıyla abse boşalmışve apsenin boşaldığı yol olan fistüldeki kılcal damarlardan kan geliyor.fakat 2 yıldır vücudun herhangi bir yerindeki iltihapla yaşamanız doğru değil.vakit kaybetmeden tedavi olmanızı tavsiye ederim.bence beeklemeyin.erken tedavi her zaman için önemli ve daha kolaydır.yeterince geç kalmışsınız.sağlıklı günler dilerim.
İyi günler.dolgularda kaynama süresi diye bir şey yoktur.i̇yi yapıldıysa ömür boyu bile kalabilir.i̇deal ve son teknolojiyle yapılmış olması önemlidir.sağlıklı günler.
Yanağınıza doğru çıkmış.devamlı sizi rahatsız edecektir.çektirmelisiniz.sağlıklı günler dilerim.
Bu aslında daha önce ön görülmeliydi.ağız kapatıldığında çarpıyorsa durum ilerleyebilir.alt braketler üst dişlere çarpmamalı.doktorunuzun belki tekrar bir düzenleme yapması gerekir.sağlıklı günler dilerim.
Diş çok harap değilse dolguyla da halledilir.fakat çok harapsa porselen kaplama yapılır.ön fişlerde daha estetik görüntü için empress veya zirkonyumu öneririm.daha geniş bilgi için aytencan.com a bakabilirsiniz.sağlıklı günler dilerim.
Merhaba.i̇ki sebeb olabilir.o bölgedeki dişinizde çürük veya derin bir dolgu varsa diş iltihabının kök ucu nda fistül dediğimiz bir durum olabilir.bu durumda kanal tedavisi yapmak gerekir.i̇kinci olasılık ise dişeti iltihabının ilerlemiş olmasından olabilir.dişeti tedavisi gerekir.ücretsiz muayene yapabilirim.sağlıklı günler dilerim.

Canlı Destek